+421 915 448 040
·
advokat@advokatpeli.sk
·
Pon - Pia 08:00-16:00
OBHAJCA NONSTOP
Pôsobíme na území

Náš tím

TO SME MY. VŽDY PRIPRAVENÍ POMÔCŤ VÁM

Naša spolupráca

 • Marcel Péli Advokát

  Mgr. Marcel Péli LL.M

  Advokát

  Absolvent právníckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Špecializácia: Trestné právo, občianské právo, rodinné právo a vymáhanie pohľadáviek.

 • Marcel Péli ML Koncipient

  Mgr. Marcel Péli ml.

  Koncipient

  Absolvent právníckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Špecializácia: Rodinné právo, trestné právo, obchodné právo a občianske právo.

 • JUDr. Vladimír Wirgha

  Partner

  Absolvent právníckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Špecializácia: Obchodne právo, občianské právo, korporátne právo a pracovné pravo.

 • Mária Stenchláková

  Mária Stenchláková

  Právny asistent

  Dlhoročná prax pri chode advokátskej kancelárie. Špecializácia: Občianske právo, rodinné právo, právo nehnuteľností, daňové právo.

NA ČO SME EXPERTI

Prečo si nás vybrať?

Bez spokojných klientov niet úspešného advokáta. Vaša dôvera v naše schopnosti je preto tou najcennejšou hodnotou, o ktorú sa náš tím uchádza. Za kvalitu služieb ručíme svojím menom, majetkom, ako aj samotnou advokátskou licenciou. Sme transparentní a komunikujeme zrozumiteľne. 

Náš tím tvoria kvalifikovaní a skúsení právnici, ktorí vám pomôžu s akýmkoľvek právnym problémom. Okrem toho dlhodobo spolupracujeme s exekútorským úradom, notármi, ekonómami, správcami konkurzných podstát a ďalšími odborníkmi. Všetko robíme s cieľom chrániť vaše práva a oprávnené záujmy.

0+
rokov skúseností
0+
trestnách konaní
0+
vyriešených prípadov
0+
návratnosť klientov

Využite zvýhodnené balíky konzultácií

Úvodnú konzultáciu v rozsahu 30 minút vám poskytneme bezplatne. V prípade dlhodobejšej spolupráce s našou advokátskou kanceláriou vám ponúkame zvýhodnené balíčky konzultácií. Vyberte si ten, ktorý je pre vaše potreby najvhodnejší.