+421 915 448 040
·
advokat@advokatpeli.sk
·
Pon - Pia 08:00-16:00
OBHAJCA NONSTOP
Pôsobíme na území

Úvodná konzultácia

VSTUPNÁ KONZULTÁCIA ZDARMA
Sme tu pre Vás

Úvodná konzultácia k právnemu problému

Máte právny problém, s ktorým by sme vám mohli pomôcť? Obráťte sa na nás. Radi vás privítame na bezplatnej úvodnej konzultácii, na ktorej váš problém vyriešime alebo si dohodneme ďalší postup. 

Úvodná konzultácia v rozsahu 30 minút je bezplatná a k ničomu vás nezaväzuje. Po dohode ju môžeme realizovať osobne, e-mailom alebo rozhovorom online.

MODERNÝ PRÍSTUP K PRÁVNYM RIEŠENIAM

Potrebujete advokáta vždy na dosah?

Úvodná konzultácia | Mgr. Marcel Péli, LL.M.

SME DOSTUPNÍ ONLINE

Právne problémy dokážeme riešiť aj online. Sme dostupní na telefóne, pomôžeme vám cez e-mail alebo si dohodneme videohovor.

ÚVODNÁ KONZULTÁCIA ZDARMA

Úvodná konzultácia v rozsahu 30 minút je bezplatná. Problém počas nej vyriešime alebo si dohodneme ďalší postup.

ZVÝHODNENÉ BALÍKY KONZULTÁCIÍ

Pri dlhodobejšej spolupráci vám ponúkame zvýhodnené balíčky konzultácií. Vyberte si ten, ktorý je pre vás najvhodnejší.
referencie

Naši spokojní klienti

 • Mal som pozitívne skúsenosti s advokátskou kanceláriou Advokát Péli. Ich tím právnikov je vysoko kvalifikovaný, informovaný a profesionálny. Vždy pohotovo odpovedali na moje otázky a priebežne ma informovali počas celého procesu. Zabezpečili, že môj prípad bol vyriešený v môj prospech. Túto advokátsku kanceláriu vrelo odporúčam každému, kto potrebuje právne služby. Ďakujem vám za pomoc.

  Mgr. Veronika Šimková
  PR manager
 • Od chvíle, keď som ich kontaktoval, našli si čas na pochopenie mojej situácie a poskytli mi jasné rady, ako postupovať v mojom prípade. Počas celého procesu boli ich právnici súcitní a trpezliví a vždy po konzultácií  som mal pocit, že sa starajú o moje najlepšie záujmy. Moc odporúčam Marcela Péliho každému, kto hľadá právnickú kanceláriu.

  Martin Záhorský
  Klient
 • Naša obchodná spoločnosť využíva diamantový balík služieb nakoľko advokátska kancelária pre nás pripravuje všetky zmluvné podklady, pripomienkovanie zmlúv, vypracovanie zmlúv ako aj účasť advokáta prípadne asistenta z advokátskej kancelárie na našich obchodných stretnutiach s našimi oberateľmi.  Advokátskej kancelárií vďačíme, že nám pomáha predchádzať potencionálnym súdnym sporom. 

  DRAW Proffesional s.r.o.
  Obchodná spoločnosť

Kontaktujte nás

Zavolať : 0915 448 040

 • advokat@advokatpeli.sk
 • Pon - pia 8:00-16:00
 • M.R. Štefánika 157/45, 017 01 Považská Bystrica

Odmenu advokáta štandardne upravuje vyhláška Ministerstva spravodlivosti SR č. 655/2004 Z. z. o odmenách a náhradách advokátov za poskytovanie právnych služieb. Úvodná konzultácia v rozsahu 30 minút je bezplatná.

Úvodná konzultácia

Radi vám pomôžeme s akýmkoľvek právnym problémom. Objednajte sa u nás na prvú bezplatnú konzultáciu.